Ponuka práce

Spoločnosť ENERGOSPOL príjme do trvalého pracovného pomeru vodoinštalatérov, kúrenárov a murárov.

Pracovná pozícia: Vodoinštalatér / Kúrenár / Murár

Plat: od 4,50 €/ hod + odmeny

Náplň práce: Vodoinštaláter a Kurenár

  • montáž a oprava vodovodných, plynových a kanalizačných rozvodov vrátane príslušenstva,
  • montáž a oprava rozvodov pre vykurovanie vrátane príslušenstva,
  • montáž zariaďovacích predmetov, kotlov, tepelných čerpadiel, ohrievačov vody, radiátorového/podlahového kúrenia.

Náplň práce: Murár

  • drobné stavebné práce,
  • vysprávky bytových jadier.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • práca na území SR v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
  • príjemný kolektív a priateľská atmosféra
  • pravidelná mzda
  • stravné lístky (diéty)
  • pracovné oblečenie, montážne a ochranné prostriedky

Požiadavky na zamestnanca:

  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • vyššie odborné vzdelanie

    Vodičský preukaz

    • B, C – výhodou (nie podmienkou)

    Prax

    • V danom odbore (vodoinštaláter alebo kúrenár) je podmienkou!

    Osobnostné predpoklady a zručnosti

    • Spoľahlivosť
    • Lojalita
    • Chuť pracovať
    • Zváračský preukaz výhodou (nie podmienkou)

Informácie o výberovom konaní

  • Štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov uchádzača o pracovnú pozíciu zasielajte mailom alebo poštou. Všetky životopisy budú posúdené a vhodných kandidátov na danú pracovnú pozíciu pozveme na osobný pohovor.

    Email: info@energospolsk.sk

    Adresa: Dušan Poperník – ENERGOSPOL

                  Gen. Svobodu 682/5

                  089 01 Svidník